23.5.2018 Zpráva z turnaje ve Zlíně

V sobotu 19.5 jsme se zúčastnili turnaje ve Zlíně.Odehráli jsme 5 zápasů.Prohráli jsme se společenstvím Dragonu a Zlína 1-4,když jsme nehráli špatně,ale porazil nás jeden hráč, kterého jsme nedokázali chytit.Potom chlapci porazili Bystrc,Vyškov a béčko Olomouce.Před posledním zápasem s áčkem Olomouce jsme si řekli,že to je poslední zápas a tak že zabojujeme.Výsledkem bylo několik ofsajdů,předhozů, žádné skládání a výsledek 0-7.No ne vždy se daří,však to kluci napraví v Havířově.Turnaje se zúčastnili hráči Kundera,Kondrčík,Olšák,Tihelka,Matyášek,Frydrych.Učeň Pavel. více

22.5.2018 Víkendový program 26.-27.5.2018

SOBOTA 26.5.        turnaj OPM U8-U10-U12 - Havířov - začátek 10,00 hod. více

22.5.2018 Víkendové výsledky

SOBOTA19.5.   -  CL SŽ U14 - RC Sparta Praha : Sokol Mariánské Hory  24:10 (5:0) více

17.5.2018 Zpráva z turnaje v Olomuci

12.5 jsme se zúčastnili turnaje v Olomouci.Tentokrát jsme v kategorii U-8 odjeli v počtu 8 hráčů(Kundera,Olšák,Klokner,Kondrčík,Matyášek,Tihelka a dva úplní nováčci Kubíčková a Mareš).Hrálo se dvoukolovým systém každý s každým(dohromady 8 zápasů).Kluci a Zuzka zabojovali a uhráli 2 vítězství,2 remízy a 4 porážky,ale zvlášť za utkání se společenstvím Dragonu a Zlína jsem z nich měl radost.Toto utkání nevzdali a ze stavu 0-4 to dotáhli až na remízu 4-4.Poznali,že když dají do hry srdíčko,tak nic není ztraceno.Chtěl bych hráčům poděkovat za hru a pogratulovat Zuzance Kubíčkové k prvnímu položenému bodu.Učeň Pavel.  více

15.5.2018 Víkendový program 20.-21.5.2018

SOBOTA 20.5.     -   U8-U10-U12 - turnaj OPM Zlín - začátek 10,00 hod. - odjezd autobusem od parkoviště více

14.5.2018 Víkendové výsledky

SOBOTA 12.5. -        OPM U14 -  RC Olomouc : Sokol M.Hory   14:17 (7:17) více

11.5.2018 Sobotní zápas U16 odvolán!!

Sobotní zápas CLK je na žádost Slávie Praha odvolán.Soupeř se nedostaví pro velký počet zraněných hráčů.V příštím kole se tedy utkají kadeti spol. Havířov-M.H. v Praze s Tatrou Smíchov. více

9.5.2018 Zpráva z turnaje v Bystrci

V sobotu 28.4 jsme se zúčastnili velkého turnaje v Brně na Bystrci,který byl vypsán pro kategorie U-8 a U-10.V kategorii U-8 jsme v osmičlenné skupině skončili na krásném 3 místě a postoupili do finálové skupiny.Tam chlapci také neudělali ostudu a ve velkém horku vybojovali z 15 mužstev celkové 6 místo.Turnaje se zúčastnili tito hráči-Frydrych Max,Kundera Jan,Klokner Jakub,Matyášek Denis,Olšák Kryštof,Kubíček Lukáš.Výsledky-MH-Praga A 0-4,MH-Petrovice B 4-1,MH-Vyškov 5-0,MH-říčany B 1-2,MH-Olomouc A 3-2,MH-Bystrc B 6-0,MH-Petrovice A 0-4,MH-říčany A 1-3,MH-Bystrc A 2-0,MH-Tatra 2-1,MH-Praga B 1-3.Chtěl bych všem hráčům poděkovat,protože se hrálo hodně zápasů v opravdu velkém horku a chlapci toho měli ke konci opravdu dost.Učeň Pavel. více

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >