1.5.2006 Utkání proti Olomouci se nepovedlo

Utkání 1. ligy mezi Ostravou a Olomoucí mělo netradičně nervózní úvod, neboť výkop ohrožovaly dvě podstatné skutečnosti, nejdříve hřiště, které bylo včas a řádně objednáno ze strany domácích, nechtěli opustit fotbal hrající starší žáci a to ani na pokyn správce hřiště, na domluvu Karla Ševčíka, aby tito žáci hráli své 30 minut trvající utkání bez přestávky, reagovali domácí fotbaloví funkcionáři klubu velmi peprnými nadávkami a urážkami, které se nedají publikovat. více

26.4.2006 Nečekaně vysoká porážka od Petrovic

Již ráno na vlakovém nádraží bylo jasné, že to nebude dobře odehrané utkání z naší strany, neb se na sraz nedostavilo 5 nominovaných hráčů ( Šeděnka, Barták, Marek, Kocůr, Sifon, ). Sice záměrem bylo postavit sestavu tak, abychom mohli vyzkoušet hráče co pravidelně nenastupují, ale takto museli díky této absenci hrát hráči na pro ně nezvyklých postech, což vyústilo v několik vážných zranění, které ohrozí naše další utkání s Olomoucí a Zlínem. více

18.4.2006 Těsná porážka od Slavie

Utkání 1. ligy se hrálo netradičně ve Vyškově, neboť hřiště v Ostravě prochází modernizací a rekultivací hrací plochy a šaten, pro letošní sezonu zapůjčené hřiště Sarezy v Porubě nebylo díky podmáčení ve stavu , aby se na něm mohlo hrát a historické staré hřiště ,, U plynojemu ,, bylo též silně podmáčené. více

10.4.2006 Nepovedený zápas na Iuridice

Utkání začalo náporem hostů ,, Black Falcons ,, kteří postupnými útoky po autech postupně získávali metry a jistotu v roji. Výsledkem toho byla Osobou ve 3tí minutě položená pětka po protlačeném autu 5m před brankovištěm domácích. více

7.4.2006 Ragby ve Skotsku

Ne každý z nás má to štěstí a podaří se mu seznámit s rugby v zahraničí.Díky mému pracovnímu a studijnímu pobytu v Edinburghu se mi to podařilo. Ale moje cesta nebyla jednoduchá. více

6.4.2006 První ligové utkání

V neděli 9.4.2006 od 13.30 hodin odehraje družstvo mužů TJ Sokol Mariánské Hory své první letošní utkání první ligy na hřišti ARC Iuridica Praha v Chrášťanech. více

27.3.2006 Druhá ostrá příprava před začátkem ligy

V sobotu 25.3. sehrálo naše mužstvo mužů přípravné utkání na hřišti ve Vyškově s extraligovým RC Vyškov. Na výborně připraveném travnatém hřišti se utkání hrálo 2x40min., s průběžným střídáním hráčů. K utkání jsme nastoupili s 22 hráči (3 junioři). V průběhu utkání nastoupili všichni hráči. Rozhodčím utkání byl opět výborný M. Šustek. více

20.3.2006 Kadeti absolovovali přípravu ve Francii

Volna o jarních prázdninách využili ostravští kadeti k soustředění ve Francouzském Feurs, které se konalo od 10 - 19 . března . Celkem 33 hráčů doprovázelo šest trenérů, kteří absolvovali tréninkovou náplň, kterou připravil velký přítel českého ragby pan Yves Perrot. více