28.5.2019 Víkendové výsledky U8-U10-U12

Sobota 25.5. více

21.5.2019 Víkendový program 25.-26.5.2019

Sobota 25.5. -  U8-U10-U12 - turnaj OPM Dragon Brno - začátek 10,00 hod. více

21.5.2019 Zpráva ze sobotního turnaje v Ostravě

Zdravím Vás.V sobotu 18.5 jsme pořádali na našem hřišti svazový turnaj.Počasi nám vyšlo,nepřijel akorát Bystrc, který byl v Itálii a tak se u nás sešlo zhruba 190 dětí.V rozhlasové kabině se o hladký průběh staral Jarda Kaňák,u mužstev na hřišti trenéři Madry,Klokner a Hrubý. Celý turnaj ve velkém horku odpískali hráči mužů Juchelka a Kichner, které ještě čekal odpoledne zápas.O občerstvení a ceny pro hráče se nám postarali Kubatí a o zapisování výsledků moje maličkost.A teď když jsem pochválil všechny kolem turnaje se budu věnovat výsledkům.V kategorii U-12 chlapci podali střídavé výkony a po 3 výhrách,3 porážkách a 1 remíze skončili na 4 místě z 8 účastníků.V kategorii U-10 chlapci opět obrečeli výsledek.Po 4 výhrách prohráli v boji o 1 místo opět s Vyškovem 1-2 a přes to,že je trenér chválil tak se opět ukázali slzičky.V kategorii U-8 jsme také postavili mužstvo, které  slavilo 3 výhry,1 remízu a mělo 1 prohru a skončilo na 2 místě.Chtěl bych všem hráčům, rodičům a těm co se o turnaj postarali poděkovat a připomenout, že v sobotu 25.5 se jede na turnaj do Brna na Dragon.Jede se autobusem.Mějte se pěkně a nashledanou.Učeň Pavel. více

20.5.2019 Víkendové výsledky - muži

Sobota 18.5.    - 2.liga mužů 7.kolo - Sokol Mariánské Hory : RC Šumava Nýrsko 60:22 (17:12) více

20.5.2019 Víkendové výsledky - mládež

Sobota 18.5.     -  U8-U10-U12 turnaj OPM - Mariánské Hory -  U8 - 2.místo  U10 - 2.místo  U12 - 7.místo více

14.5.2019 Víkendový program 18.-19.5.2019

Sobota 18.5.    -   U8-U10-U12 - turnaj OPM    Mariánské Hory - začátek 10,00 hod. více

14.5.2019 Zpráva z turnaje v Bystrci

Zdravím Vás.V sobotu jsme se zúčastnili svazového turnaje v Brně-Bystrci.Jeli jsme autobusem společně s Havířovem, takže nás minulo zdlouhavé cestování vlakem a tramvají.Horsi bylo,že v kategorii U-12 cestovalo pouze 5 hráčů(Madry,Matějka,Meca,Wolkowinsky, Helebrant,v Brně se připojil Hladký)a mužstvo nám pomohl doplnit Havířov.Kluci ve skupině jednou vyhráli a dvakrát prohráli a bojovali o 7-8 místo.V kategorii U-10 se turnaje zúčastnilo 9 hráčů (Kubatý,Kopp, Kubíček,Frydrych Max, Matyášek,Tihelka,Kundera,Vykoukal, Císařová). Kluci a holka zabojovali.Remizovali s Havířovem,porazili výběr Brna a Břeclavi,Zlín a o první místo ve skupině Bystrc bodem z poslední akce.Ve finále jsme potom nestačili na Vyškov.Kluci to obrečeli,ale uhráli si krásné druhé místo a já jim za to děkuji.V kategorii U-8 jsme hráli společně s Havířovem (Frydrych Alex, Hrubý Alex)a kluci po 5 výhrách a 2 porážkách obsadili krásné 3 místo.Chtel bych vám připomenout, že v sobotu 18.5 nás čeká turnaj u nás v Ostravě,tak doufám v hojnou účast hráčů a rodičů.Po turnaji v 16.00 hrají zápas naši muži,tak můžeme fandit.Učeň Pavel. více

13.5.2019 Víkendové výsledky - muži

Neděle 12.5.    -  2.liga mužů 6.kolo   RC České Budějovice : Sokol Mariánské Hory 19:20 (14:12) více

Stránkování

<1 2 3 4 56 7 8 9 10 >> >