TJ Sokol Mariánské Hory

 

 

3.1.2017 Tréninky mládeže-zimní příprava

U6-U8 ročníky 2009 a mladší -   úterý a čtvrtek 16,00 - 17,00  malá tělocvična na hřišti více

22.12.2016 Veselé vánoce a šťastný Nový rok 2017!

Veselé vánoce a šťastný Nový rok 2017 přeje všem svým členům a příznivcům výbor oddílu. více

12.12.2016 Video z turnaje přípravek v Ostravě

 

1.12.2016 Docházka na trénink listopad U14 - U16 + statistika odehraných utkání

 

30.11.2016 Mikulášská nadílka

Jako každý rok, proběhne v sobotu 3.12. v klubovně Mikulášská besídka pro naše nejmenší.Začátek je ve 14,00 hod. Srdečně zve výbor oddílu. více

28.11.2016 Výšlap na Ondřejník

Tak pro ty co jdou na rugby výšlap směr Ondřejník atd. Odjezd vlaku do Frýdlantu z Ova-střed je 3.12 v 7:58 hodin. Sraz dame v 7:45 hodin. V 8:09 to jede z Vratimova. Návrat dle tempa v každou celou. Plati i pro rodiče. více

28.11.2016 Malé ohlédnutí za uplynulou sezónou

Poslední sportovní akce roku :
Den před první adventní nedělí je ten správný čas, kdy se má uzamknout hřiště a nechat ho odpočinout pro nové akce roku následujícího. A jak se jinak rozloučit, než utkáním. A to utkáním, kde ve společném mužstvu nastoupili hráči přípravky, žáků, kadetů, juniorů, seniorů, žen, oldboys a příchozích tatínků. A byl to super zápas plný nasazení, krásných akcí, zápas, ve kterém nešlo o výsledek, ale o radost ze sportu, radost z ragby, radost z kamarádů.
A jaký byl ten rok 2016- hodnocení provedou jednotliví trenéři, ale při rychlém bilancování musíme konstatovat, že jako v běžném životě i ve sportu se něco povedlo a něco zase ne. Muži měli rok rozdílných pololetí. Na jaře se propadli do 2.ligy a do oddílové kroniky se zapsali nejhorším umístěním v klubové historii.Díky administrativní změně soutěží naštěstí do druhé ligy nenastoupili a v té první si na podzim vedli skvěle a vybojovali si postup do národní ligy a jen krůček je dělí od extraligy. Junioři se na jaře neprobojovali do play off, ale v sedmičkách získali na mistrovství ČR bronz, což byla letošní jediná medaile pro náš ragbyový oddíl. Skvělou akcí byl zápas s jihoafričany – navštívil nás tým z nejvzdálenější destinace za dobu trvání klubu. Mládež nám utěšeně narůstá a základna se rozšiřuje. Naši žáci se zúčastnili Dragoncupu v Brně, nebo Picokapu v Praze. Od podzimu se naše mužstva rozrostla o tým žen, což umožnilo zapojit se do ragbyového dění i něžnějšímu pohlaví.
Kromě vlastních akcí jsme se letos zúčastnili prvního ročníku Snowrugby, zahráli jsme si ragby uprostřed města na Masarykově náměstí při druhém ročníku plážového ragby. Skvělý byl olympijský park, kde jsme náš sport propagovali a vyvedl se i Sporťáček určený pro širokou sportovní veřejnost.
Akcí a zážitků byla celá řada a jsme rádi, že se daří rozvíjet lásku k ragby a ke sportu zejména u mládeže a mladých lidí. Tak do toho roku 2017 minimálně stejně dobrých zápasů, turnajů a akcí. Přejeme, aby to byl rok zdraví,rok bez zranění, rok pohody a úspěchů jak na poli sportovním tak i životním. více

25.11.2016 První soustředění české reprezentace 7's v této sezóně

Danka v širším výběru reprezentace žen
Velkou radost udělala pozvánka na výběrové soustředění reprezentace žen 7, kterou obdržela i hráčka našeho klubu Daniela Ferugová. V pondělí čerstvě osmnáctiletá hráčka se věnuje ragby relativně krátkou dobu, ale prokázala, že je hráčkou s velkým talentem a bojovnicí k pohledání.
Půl roku hrála v chlapeckém týmu juniorů, což ji dalo základ pro další rozvoj – nyní je platnou hráčkou našeho týmu žen.
Přejeme Dance hodně úspěchů a doufáme, že v nominaci postoupí na ty nejvyšší místa ! více

Stránkování

<1 2 3 4 5 67 8 9 10 >> >