Fórum

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Přiložit
Maximální velikost 300 KB, podporované přílohy ve formátu png, jpg, gif
Vložte URL adresu videa (YouTube, Facebook, ...)
Maximální velikost 300 KB, podporované přílohy ve formátu doc, odt, xsl, ods, pdf

Vytvoř nové téma
 • termíny zápasů

  Honza nějak nemůžu tady na webu nalést kdy, s kým a kde hrajete?

  • Zápasy http://ostrava.rugby.cz/rozpis-utkani-muzu-podzim-2014

 • U20

  Fotjík Pro zmínku, jelikož na naších stránkách není ani tečka o tom, že právě proběhlo mistrovství Evropy do dvaceti let v Brně a Vyškově. Z našeho Slezka mezi užším výběrem nastoupili v základu Daniel Aberle a Vojtěch Doupovec, Michal Tulík byl jako střídající do první a druhé řady. Ve finále jsme porazili Švýcarsko 25:21 před naplněným stadionem ve Vyškově. Děkujeme.

  • Smajlik. Lonskou a předlonskou 20ku jsem sepsal já, protože jsem tam byl, místo brečení sepiš článek, pošli mi ho a já ho hodím na net, děkuji. ;)

  • Fojtík Stačilo třeba alespoň pár vět.. všude jsou plné weby a u nás se řeší Marcela.. díky..

  • fanda 19. místo v Evropě nikoho moc nebere ! a navíc jsi vojto zapoměl na ostatní co tam byli Badura,Kačer,Viki - nic co ?

  • doplnek kdyz uz iformujes tak poradne co treba M.Selesovsky !!!!

 • Pohár ČSRU

  Jaroslav Žemlička Ragby zdar,
  rád bych poděkoval všem organizátorům dnešního turnaje poháru ČSRU v Ragby Klubu Mariánské hory. Osobně jsem nečekal takovou organizaci a z mého pohledu i propagaci během turnaje tím myslím i informace od kometátora atd. Je vidět, že v Ostravě mají ragby opravdu rádi.
  Škoda jen té neochoty zřejmě mimo ragbyového personálu klubovny.
  .......Díky Dalibore za tvůj pestrý kometář během celého turnaje......

  • jane Pavle ty bys to taky asi nemohl dělat .Poslouchat tvoje vtípky u předávaní zboží... To by asi taky nebylo to pravé ořechové :-)

  • Pavel Lištvan Byť patřím mezi domácí,nedá mi to,abych se k danému(navíc dlouhotrvajícímu)tématu-problému nevyjádřil.Podepisuji se plným jménem,a věřím,že se otevře seriózní diskuze na dané téma,která by snad mohla našemu vedení otevřít oči,a tento opravdu dlouhodobý problém vyřešit.Kolegové ragbisti,i neragbisti máte bohužel pravdu v tom,že ,,naše usměvavá a vždy dobře naladěná paní barman"dokáže svým ,,ochotným a mílým postojem" rozmzet nejednoho návštěvníka našeho zázemí.Nevím proč tomu tak je,když kdekoliv jinde je za barem člověk,pro kterého není problém k žádanému zboží přidat nějaký ten fórek,popř. úsměv.Je smutné poslouchat otázky kamarádů,kteří jedou k nám do Ostravy,a ptají se,zda tam stále máme dotyčnou paní,když skutečně všude jinde to jde o dost veseleji..A Smajlíkovi (Jardovi)bych chtěl odpovědět,že toto není hanění obsluhy kvůli tomu,že ,,banda nevděčníků"neměla pivo,ale o seriózní názor,postřeh další skupiny návštěvníků našeho hřiště,jehož bar-zázemí,je momentálně velmi smutnou záležitostí.Ale toto jsme již asi před rokem probírali,a stále se nic neděje.Pokud máte vážení návštěvníci a příznivci ostravského ragby, nějaký názor na dané téma,napište-třeba se pohnou ledy..děkuji

  • Smajlik. Vy si musíte uvědomit, že obsluha tam sice je pro Vás, ale pochybuju, že byste kdokoliv z Vás raději šel čepovat pivo bandě nevděčníků, místo toho, abyste se koukali na zápas domácího týmu. Obvykle máme stánek s pivem hned vedle komentátorského stanoviště, tentokrát jsme ho tam nedali, pár chlapečků se nedostane ke svému pivu a hned tady haní obsluhu. Pivo bylo k dostání o každé přestávce a o každém zápase, který nehrál Sokol. Myslím si, že to jsou dostatečně velká okna k tomu, abyste si sehnali svoje pivečko.

  • Jiří Dlouhý Je to pravda veškerá snaha hráčů, či výborného speakra je zhatěna velmi nepříjemnou obsluhou, která Vám bude odrazovat spousty diváků. Bohužel si musí uvědomit, že ona je tam pro nás- ne naopak.

  • fanda souhlasím to co předvedla paní obsluhující byla fakt katastrofa.

 • RC Annecy le Vieux

  filip tento tym nastupuje v 7.lize ne ve 4.

 • trenink

  marek kuba kubatý takže old old boys vers young old boys 9:5 kdyby to někoho zajímalo......

  • Irčan 28.8...ti mladí jsou nepoučitelní,obzvláště ten borec,co mu říkají Myšlenka,ten měl ve čtvrtek zřejmě těžkou noc,jestli vůbec usnul po takové náloži..15:8 jsme jim naložili cigáňom!!!

 • oldboys

  Doktor Ve čtvrtek už pujdeme na trávu.Doktor

  • Irčan Proč se Doktor podepíše za zprávou Doktor?Jako abychom mu uvěřili,že je to skutečný Doktor nebo je to jiný doktor,co se za skutečného Doktora jen vydává,a chce nás nalákat na ten fotbálek,který se bude ve skutečnosti hrát na betonu..??!Buďte ostražití..

 • Přípravný zápas v Krakově

  K.Gaman Sobota 9.srpna 2014, přípravný zápas Juvenia Krakov - Sokol Mar.Hory. Odjezd z Havířova od MSH v 11 hodin, zastávka u Městského stadionu ve Vítkovicích v 11:20.

 • Program OldBoys na podzim 2014

  Irčan Tak a teď na jiné téma..jelikož jsem vám slíbil ,,výlet spojený s ochutnávkou burčáku",jehož součástí měl být jakýsi malý turnaj v Břeclavi,na který se ovšem doposud nenahlásil ani jeden účastník,jsem nucen přehodnotit svůj velmi demokratický přístup a milé zacházení,které jsem k vám doposud měl..Výsledkem toho je pozvání na turnaj o sedmi hráčích(to už bychom snad mohli dát do kupy ne..?!),který by se konal.. a teď pozor chlapci-v Karlových Varech!!Než ovšem začnu vyjednávat s protistranou o termínu(předpoklad je září,říjen a snad i listopad)očekávám nadšené ohlasy případných účastníků zájezdu,zde na tomto fóru..
  A aby toho nebylo málo,dostal jsem nabídku na start na 1.turnaji beach rugby v Žilině,který se koná 23.8.Vím,že termín je to ,,velmi ostrý",ale najde se několik z nás,co by mohli..?!Odpovědi prosím raději formou sms,ale mrskněte si,ať pořadatele nenatahuji dlouho..

 • oldboys

  Doktor Ve čtvrtek po fotbálku jsme domluveni na návštěvě srubu na dubině kde si každý čepuje sám.víc ve čtvrtek od 18.00

  • TomJ Po pripomince p. Ircana se nam s petou podařilo vyjednat male občerstvení , podmínkou je min 12 lidi , a ted pozor pánové z centra dodržení limito po 100 Kč na osobu , bude-li nás vice sleva možná.něco jako u Imreho

  • Šloska A pujdem i na namesti?

  • Doktor Více info nebude protože už slyším Šlosku ale můj kuchař ......

  • Irčan Hm,hm..srub na Dubině,více info by nebylo??Tak třeba jaké pivo tam čepují,jak se tam jede,jestli se tam vaří..??A s tím pořádným pivem..no uvidíme Kamilku,uvidíme..

  • Kamil Chlapi z centra si konečně budou moci dát pořádné pivo...

 • Old Boys - RWC 2015

  Kamil Chlapi, posílám první návrh. Ceny za vstupenky jsou v librách, u všech utkání se jedná o kategorii C. Odjezd z Ostravy v pátek 18.9.2015 po poledni, příjezd do Brightonu v sobotu ráno, ubytování, pivo, od 16.45 utkání JAR - Japonsko (cena 35), potom pivo... V neděli 20.9.2015 přesun do Londýna, tam od 16.45 ve Wembley NZ - Argentina (cena 85), potom přesun někam na ubytování. V pondělí 21.9.2015 začátek přesunu do Cardiffu, můžeme přespat každou noc někde jinde na venkově, ve středu 23.9.2015 v Cardiffu od 16.45 Austrálie - Fiji (cena 75). Potom buď odjezd domů, nebo až druhý den, nebo ještě po cestě zpět v pátek 25.9.2015 od 16.45 v Gloucesteru Argentina - Gruzie (cena 35). Berte to jako první nástřel, případně volejte nebo pište.

 • Beach Rugby Ostrava

  Mamut Zdar borci a borky,
  už jsem se k tomu odhodlával 3 roky zpátky, ale až tento rok se zadařilo.

  30.8.2014 bude v Ostravě (teda vedle Ostravy) první turnaj v Beach Rugby.

  Rád bych, aby se turnaj stal tradicí a nemuseli jsme za touto pohodovou verzí ragby jezdit "až" do Prahy.
  První (zkušební) ročník se uskuteční na nedalekém koupališti v Trnávce (kousek od Mošnova), kde jsou ideální podmínky pro sport, koupání, pivko, párty a camping. Ideální zakončení léta!!!

  Pro porcelánové typy jako jsem já a dívky bude smíšená kategorie bezkontakt.
  Pro ty, kteří si chtějí zaskládat, kategorie kontakt.

  Týmy jsou 3-5 členné. 3 hráči + 2 náhradníci.
  Startovné za tým je 300,-Kč. (účast v turnaji, koupání, stanové městečko, wc a pitná voda)

  Vím, že někdy v tu dobu začíná liga, ale jiný termín mi bohužel nebyl z časových důvodů dopřán.
  Uvidíte, jak se na hru budete cítit. Jinak jsou vítáni i junioři a old boys!!! + nepřímo ragbyová komunita!!!

  Další informace jsou na Facebooku "Beach Rugby Ostrava".
  V případě dotazů nebo registrace týmu se na mě obraťte...
  Mamut, 774746401, ctvrtnicek.martin@gmail.com

  • Mamut Ještě plakátek...

 • Prázdninové vákuum

  Dalibor KEKEŠ Dalibor Kekeš  Zdravím a už se těším na 20014/2015 završen MS 2015 LONDON. To je výzva

 • oldboys

  Doktor Ve čtvrtek fotbálek na betoně od 18 hodin.v září turnaj v Břeclavi

 • oldboys

  Doktor Vemte si tenisky na trávu se nesmí

 • Informace a fotografie mladších kategorií.

  Smajlik. Zdravím trenéry mladších kategorií,
  vzhledem k tomu, že se snažíme nějakým způsobem rozjet fan stránku na Facebooku, kde je dneska nejvyšší potenciál pro rozšíření náborů, chtěli bychom požádat o pravidelné informace o nadcházejících akcích s předstihem, abychom mohli tvořit události, dále o reporty z akcí, které můžeme vložit jak na web, tak na Facebook a hlavně fotografie, které řeknou více jak tisíc slov. Můžete nás kontaktovat na mailech : v.avraj@seznam.cz a marek.siran@seznam.cz a klidně posílejte všechno, co Vás napadne, čím více tam toho bude, tím lépe. Díky :)
  Dear coaches of lower age categories, we'd like to ask you to email us information, photos and articles about the category you train so we can put it up the website and fanpage on Facebook. You can contact us on these emails : v.avraj@seznam.cz / marek.siran@seznam.cz. Thanks :)

 • oldboys

  Doktor Zitra fotbálek a měli bychom začit protože ir domluvil na září přátelák a dost mě tim vyděsil,takže začínám pravidelně ve čtvrtek hrát aspoň fotbálek

 • Rugby forum

  Rugby forum Hello guys, I apologize for bothering you with this, but I just want to let you know about an international forum dedicated to the lower levels of rugby: T2Rugby.com . Please join us!

 • Kadeti

  Doktor Kadeti vyhráli dnes turnaj 7" v Brně

  • Klokan.M Výborně kluci děláte nám radost.

 • Gratulace

  Tomáš Fyrbach přátelé, kamarádi, Vlasto :-)
  Velká gratulace k postupu do Extraligy!! Musím Vám přznat ohromné zlepšení v posledních dvou letech, hlavně součinnost hráčů 8,9,10,12 kde máte největší potenciál, všiml jsem si toho v našem utkání na podzim v Přelouči, toho doufám využijete i v Extralize, nebude to vůbec lehké, ale věřím, že hlavně vaše domácí hřiště bude místem, kam jiné týmy z Ex nebudou jezdit rádi...... Ragby zdar :-)

 • gratulacia

  Daniel Puha Chcem pogratulovat ostravskemu rugby k postupu do extraligy a podakovat za prijemne pohostenie a zabavu v 3polcase v mene celeho Rc Slovan Bratislava.

  • Smajlik. Děkujeme a Vám přejeme úspěšnou další sezonu a hodně štěstí, málo zranění.

 • Ach to ne

  Smajlik. Termíny zápasů nejsou pevně dané a když kluby vycházejí vstříc nám, tak nemáme důvod nevyjít vstříc klubům. Myslím si, že je to dáno vědět dostatečně dopředu a dovolená/volno/přeložení směny jsou operativní a zařiditelné věci. Našich fanoušků si nadevšechno vážíme, ale na anonymní napadání a osočování nebude brán zřetel.

 • poslední zápas sezony a oslavy old boys

  marek kuba kubatý Najde se ke mně někdo z old boys kdo bude slavit jarní narozeniny ??? zápas mužů by měl být přesunut snad na 24.5.2014 takže při přesunutí termínu slavíme....Kuba

  • Dališ Kekeš
   Myslím, že je to dost dopředu zveřejněné. Kdo chce, ten si udělá volno a přijde. Nikomu to neděláme schválně, jen vycházíme vstříc Slovanu, kdy ženy Slovanu mají v sobotu II. ligu v Havířově. Proto se to přesunulo na sobotu, ať klub Slovanu ušetří finance za dopravu. O tom je to rugby. Příště se podepiš!!!

  • ACH TO NE Nechápu proč neustále přesouváte zápasy, když si člověk dopředu zajistí volno je to k ničemu!! Patrně nás nepotřebujete, což jste si vyzkoušeli při zápasu s Přeloučí, kdy jsme přišli o půl hodiny ragby. Nechápu proč dáváte přednost komukoli před námi a nechápu smysl rozpisů. Škoda...Patrně chcete oslavit tak zasloužený titul bez nás,tak si to užijte.....Blahopřejeme PS: mysleli jsme,že jsme součástí týmu.....patrně OMYL

  • Doktor Přidám se

  • Dališ Kekeš
   Poslední zápas mužů je 24.5.2014 v 16:00 hodin.

 • Sedmičky

  Josef Bušfy Sleduji vaše mužstvo-fandím mu, a podle inforemací které jsou jsem chtěl jsem zeptat proč nevede mužstvo sedmiček mužů trenér Lištvan nebo dvojice Lištvan a Šlosárek?Když se ví,že má na tuto hru několik školení IRB..?Děkuji za odpověď.

  • Sifon Měl bych na smajlíka zásadní otázku: Po kolika jsou pokoje?

  • Smajlik. V této fázi sezony se specializujeme na na 15kovou soutěž, nemáme speciální tréninky pro sedmičkovou soutěž. Ještě nějaké otázky?

 • Ostrav-Přelouč

  František Velká gratulace! Jen ten komentátor to je tragéd..chytrej, jak radio Jerevan ! :)

  • Jirka Dalibor je asi jediný kdo v Ostravě zná pravidla, já mu děkuju,že vím co rozhodčí píská a proč.

  • Alda
   DAlibor to nekomentoval špatně :)

  • Tomáš K. No jo Franto, chtěl bych tě vidět jak budeš komentovat zápas. Takových jako ty tu znám 12 do tuctu, chytří jak rádio ale nevlezli by tam ani za zlatý prase. Mimochodem mě se komentování Dalibora líbí - alespoň vím co rozhodčí ukazuje a jaký prohřešek píská.

  • Votja Like..

 • Zápas Přelouč

  Klokan M. Nedělní zápas 1 ligy s Přeloučí začíná na žádost klubu hostů ve 13.30. hod.

 • Ostrava

  Michal Zdar a silu cest Ostrave....Kluci jde videt ze to zacalo v klubu dobre slapat...Budu vam v nedeli fandit at se priblizite nacem celou sezonu dobre makate...Velka cest Jardovi vi co dela

 • video

  RKP Dobry den, mam dotaz dal by jse odvaz ziskat zaznam zapasu v Petrovicich?
  Dekuji

 • Turnaj U9,U11 aU13 v Olomouci

  Včela V sobotu 3.5. jedeme na turnaj do Olomouce. Sraz v 7:55 na Svinově, odjezd V 8:20, příjezd zpět v 15:20. Oblečení dle počasí. Pití a svačinky s sebou.

 • OLD BOYS

  maslivec Ve čtvrtek v 18:30 fotbálek. Svátek nás nezastaví.

  • TomJ Díky všem starouskum za čtvrteční účast na fotbalku

  • Doktor Jsem na chatě ale v neděli si zápas mužů nenechám ujít.

 • Gratulace

  Dalibor Gratuluji našim mužům k dnešní výhře v Petrovicích !! Pěkný dárek Jardovi k svátku i narozeninám !!! Tak ještě 3 x vyhrát !!!

  • Dališ Kekeš
   To je dárek pro všechny SOKOLY Ragby Ostrava, Velká gratulace od nejmenších SOKOLÍKŮ

 • Extraliga

  R.R.R.R. Někteří se budou divit jak to vlastně všechno bude.

 • Ostrava vs. Havířov

  Fanda Gratulace k víhře nad Havířovem. Super, super, super. Konečně se Havířovští borečci proberou a zjisti kde je jejich místo!!! Jen tak dál!!

  • Smajlik. Hádáte se tu jak blázni nad ničím. Příště si takové výlevy odpusťte a nezasírejte nám tím forum, když se neumíte slušně chovat, díky.

  • Fanda x Máš zřejmě krátkou paměť!!!

  • oko Nikdo nic nevykrikoval,ze za rok zpet v extralize task se prober..

  • H2 Dobrý zápas. Dobré rugby.

  • Fanda 4 Ano máš pravdu děláme pro to ragby málo. Hodně úspěchů Vám přeji v dalších kolech 1. ligy a snad i v extralize.

  • Fanda 3 Nerozčiluj se černoočko, já vám za tu prohru nemohu. Já jen, že jste měli řeči jako "za rok jsme zpět" atd., ale děláte pro to dost málo!! Ragby zdar.

  • Fanda 2 ty víííhro trochu se nauč česky a potom něco uváděj na veřejné fórum. Nevím z čeho by se Havířovští borečci měli probrat, prostě není to na přední příčky v 1. lize a na extraligu už vůbec ne. Takový je sport. Máte prostor se nyní ukázat pokud postoupíte do extraligy. Budu Vám fandit. Rugby zdar.

 • Staříci fotbálky

  Včela Tak staříci, ve čtvrtek od 18:30 fotbálek na našem hřišti. Máme k dispozici šatnu č. 8.
  Minule to bylo supr, až na Míšu, neumí nic. Ani chytat, ani v útoku. A Tom, to ani nekomentuji........................

 • oldboys

  Doktor V sobotu hokej viz niž vemte děti necháme je zabruslit na začatku 10 minut a na konci 5? Minut.Doktor

 • Old boys fotbalek?

  Irčan Takže chlapci co bude?!Navrhuji ve čtvrtek od 18hod..to by šlo,ne?!Čekám ohlasy..zdar..

  • TomJ Dojdu , stejně co by jste dělali bez myšlenky

  • Irčan Takže sraz lehce po 18té hod,a kick off v 18.30..a hlavně donděte v co největším počtu!!

  • Jaryn Doporučuji posunout začátek na 18:30,kdy končí trénink kadetů a juniorů. Pro Old-boys bude připravena šatna po holkách!

  • Kamil A ještě z jiného soudku - soustředění žáků bylo opravdu moooc vydařené...

  • Kamil Koleno už by mělo být ok, takže snad už 4...

  • Sloska Uz jsme 3

  • maslivec jj

 • OLDBOYS

  Doktor 5.4.v sobotu hokej v malé Čez aréně od19.00-20.30hod.Doktor

 • Sraz juniorů

  Dalibor Sraz na nedělní utkání ve Vyškově je v 10,00 na hlavním nádrží. Pozor změna času !

 • benefiční akce za ušákův lup

  hroch v sobotu 29.3. po zápase s anglicky mluvícími poláky bude v klubovně menší akce... pro old boys účast víceméně povinná (též možné nazvat jako zahájení sezóny)

 • OLDBOYS

  Doktor Zítra tedy 27.2.je možné si zahrát hokej v Bohumíně od 15-16,00 hod.Je to zdarma.Dnes tělocvična normálně 18.30-20,00.Doktor

 • Přátelák

  Fanda Jak dopadl přátelák s Vyškovem? Díky

  • Tom 20 : 35 pro Vyškov (ale hrálo se 4x20minut, nekopalo se a střídalo se hokejově)

 • OLDBOYS

  Doktor V sobotu je od 21,00-22,30 hokej na Sareze v Porubě.Kdo má chuť si přijít zahrát na nižší než začátečnické úrovni je vítán.Sraz od 20.30.V sobotu hrajou muži přípravák na umělce ve Vítkovicích ve 14,00 tak se uvidíme i tam.Doktor

  • Doktor Ne ale stači brusle hokejku ti pujči ten co střida

  • Viktor Čau, dá se tam pujčit výstroj ?? brusle, hokejka, po případš helma ??

 • Oldboys

  Doktor Dnes diky hokeji fotbálek není

 • OLDBOYS

  Doktor Ve středu je fotbálek jako vždy 18.30-20.00hod.Fčela nebude!Ota bude hrát za mladé staré :)

  • jane Po domluvě s juchlem dnes fotbal odpadá není jisté jestli by jsme se sešli (prázdniny , hokej).

 • rugby na net

  bobika http://www.filmon.com/tv/bbc-one

 • Badminton

  Klokan M Potvrzuji v sobotu 1.2. od 17.00.hrajeme v hale stejně jako loni (www.sportclubmetalurg.cz). Zatim přihlášeno 16 účastníků, kdo se chce připojit samozřejmě může, ale dejte mi prosím vědět, ať mám trochu přehled . Někteři účastníci se ptali jestli je možná účast náctiletých dětí a manželek, nevidím v tom problém, můžou využít trampolínu a dostanou prostor i pro hru. Pokud sebou vemete malé občerstvení (chlebíčky, jednohubky, uzené, cukroví atd.), dostanete veřejnou pochvalu. Pokud máte nějaké dotazy, volejte .

  • Irčan Míša mě poprosil,ať se zeptám,jestli se půjde na náměstí..?!

  • maslivec Po kolika jsou pokoje?

 • oldboys

  Doktor První akce badminton a druhá akce 22.2.o21.00-22.30 hokej na sareze v Porubě více 1.2 .na badmintonu.

 • oldboys

  doktor Pánové pravidelný středeční fotbálek je stále od 18.30-20.00 tak se proberte už konečně a jednou týdně! si udělejte čas.Doktor

 • 6 nations (filmon.com)

  bobika Saturday 1 February

  Wales v Italy

  14:00-16:30, BBC One, BBC One HD and online & 14:30 BBC Radio 5 live sports extra

  France v England

  16:30-19:00, BBC One, BBC One HD and online & 17:00 BBC Radio 5 live
  Sunday 2 February

  Ireland v Scotland

  14:30-17:00, BBC One, BBC One HD and online & 15:00 BBC Radio 5 live sports extra

  Six Nations Forum

  17:00-17:30, Red Button and online.
  Saturday 8 February

  Ireland v Wales

  14:00-16:30, BBC One, BBC One HD and online & BBC Radio 5 live sports extra

  Scotland v England

  16:30-19:00, BBC One, BBC One HD and online & BBC Radio 5 live

  Six Nations Forum

  17:00-17:30, Red Button and online.
  Sunday 9 February

  France v Italy

  14:30-17:00, BBC One, BBC One HD and online.

  Six Nations Forum

  17:00-17:30, Red Button and online.
  Friday 21 February

  Wales v France

  19:55, BBC One, BBC One HD and online & BBC Radio 5 live
  Saturday 22 February

  Italy v Scotland

  13:00-15:30, BBC One, BBC One HD and online & 13:30 BBC Radio 5 live

  England v Ireland

  15:30-18:00, BBC One, BBC One HD and online & 16:00 BBC Radio 5 live

  England v Ireland (Women's Match)

  18:00-20:00, BBC Red Button and online.
  Saturday 8 March

  Ireland v Italy

  14:00-16:30, BBC One, BBC One HD and online & 14:30 BBC Radio 5 live sports extra

  Scotland v France

  16:30-19:00, BBC One, BBC One HD and online & 17:00 BBC Radio 5 live/sports extra TBC
  Sunday 9 March

  England v Wales

  14:30-17:00, BBC One, BBC One HD and online & 15:00 BBC Radio 5 live
  Saturday 15 March

  Italy v England

  12:10-14:30, BBC One, BBC One HD and online & 12:30 BBC Radio 5 live/sports extra TBC

  Wales v Scotland

  14:30-16:45, BBC One, BBC One HD and online & 14:45 BBC Radio 5 live/sports extra TBC

  France v Ireland

  16:45-19:00, BBC One, BBC One HD and online & 17:00 BBC Radio 5 live/sports extra TBC

 • Dotaz

  Anonym Nechápu co sledujete tím že první dívčí tým rozpustíte a teď děláte zase nábor ..

  • Kamila Milý Pavle, tuto větu p. Kaňák vyslovil v době, kdy končil Karel a přebírali jste nás vy se Šlosou. Takže o žádném "přeteklém poháru" nemůže být řeč! Mám na to všechno trošku jiný názor než Ty a pan Vševěd Keprt.

  • Doktor Je to škoda,podle mě umřely na počet.Já viděl asi 7 dobrých hráček a 3 víc než dobré.

  • Doktor Je to škoda,podle mě umřely na počet.Já viděl asi 7 dobrých hráček a 3 víc než dobré.

  • Irčan(Pavel Lištvan) Nestačím se divit..nebudu se vyjadřovat k příspěvkům,které nejsou podepsány.Odpovím ale (stručně) na příspěvky,kde je podepsána Kamila a Tereza.Mou odpověď(aniž bych tušil) velmi zdařile napsal Tomáš Keprt,kterému za ni děkuji.V podstatě vystihl vše.Není tudíž pravda Kamilo,že jste byly někomu,,trnem v oku".Jestli tuto větu p.Kaňák vypustil,a je to možné,domýšlím si,že to bylo zřejmě v době,kdy pohár trpělivosti již přetékal.Oddíl měl na vaši činnost vyčleněné finance(nemalé!!)a po hráčkách se chtělo jen pravidelně trénovat a platit příspěvky.Bylo to na ně moc..(omlouvám se těm hráčkám,které byly výjimkami,ale bylo jich bohužel málo).Věřím,že všechny hráčky,které si tuto mou reakci přečtou,tak si vzpomenou,že oba trenéři je NĚKOLIKRÁT varovali,s velkým předstihem,jaký může jejich přístup přinést následky.Co se Terezo týká odpovědi na tvůj příspěvek,sdělím ti jen tolik-měla by sis ,,zamést před vlastním prahem"...Dále nepokládám za zdvořilé pokračovat v odpovědi na tvůj příspěvek,neboť ,,prát špinavé prádlo" na foru s hráčkou,kterou jsem třeba neviděl na tréninku i dva měsíce,se nehodí.Co se týká náboru,nevím,kde pisatel bere informace,neboť se(zatím)žádný nekoná.Toť ve stručnosti vše.Ještě jednou poděkuji Tomáši Keprtovi za výstižnou odpověď,a jsem přesvědčen,že ty bystřejší z hráček,tam pointu najdou.V případě dotazů jsem připraven odpovědět osobně i telefonicky.Mé číslo je volně dostupné na stránkách klubu.S úctou Pavel Lištvan

  • Anonymka Jeden trenér stejný jako druhý. Stačí se přečíst forum na stránkách Havířova.

  • Kamila Nevím, co všichni máte s tím chováním? Od samotného začátku, byly holky trnem v oku, a vedení bylo proti ženskému týmu. Třeba p. Kaňák doslova snil o tom, že se nás zbaví. Dodnes mi zní v uších: nejlepí by bylo, kdybyste šly úplně doprdele. Tak si laskavě nechte ty kecy o chování!

  • Tereza Janečková Zajímavý dotaz, byť od "neznámého" a myslím že by zasloužil odpověď.
   Mi to hlava nebere, to jako Ostrava testuje nový model: ponecháme trenéra - vyměníme tým?
   Předem děkuji za seriozní odpověď

  • Tomáš Keprt Milý anonyme - nebo spíše bych to typnul na Anonymku- Hráčky si o rozpuštění říkají už od doby kdy jsem do klubu nastoupil. Jejich morálka na tréninzích je otřesná, docházka ještě horší. Žádný trenér s nimi nevydrží dlouho. Hráčky přitom ještě neměly rodiny a práce a byly povětšinou hlavně studentky. Klub se je snažil několikrát vyburcovat k pravidelné docházce a přesto, že na několika hráčských zchůzích slíbily že budou chodit vždy se na to pak vykašlaly. Klub přesto trpělivě platil dál separátní ohřev vody, vytápění šaten mimo hlavní budovu, platil cesty na zápasy (většinou okolí Prahy), trenéři věnovali svůj osobní čas (ti rodiny a práci mají). Odezvou bylo vprůměru 5 -6 žen na tréninku. Přitom se chtělo trénovat jen 2x týdně pravidelně. Pak se tu oběví anonym, který má tu drzost napsat že se snad bude klub chovat lépe k novým hráčkám, než se choval ke stávajícím. Ke stávajícím se choval tak benevolentně, že víc to už nešlo. Omlouvám se všem za tak dlouhý text ale prostě mi to nedalo.

  • Smajlik. Kdyby se staré hráčky chovaly tak, jak by měly, tak by se jim dostalo adekvátního chování.

  • Anonym Není dané být podepsán .. snad se budete k novým hráčkám chovat lépe než k těm bývalým. ANONYM

  • Dalibor Kekeš
   Nábor je nábor a hlavně ty se můžeš taky ukázat a ne pod anonymem. Potom budeme komunikovat, jinak tady nepiš ANONYME

 • turnaj

  Klokan M. V sobotu 1. února od 17.00.hod se koná badmintonový turnaj, stejně jako letos v hale v Ostravě Zábřehu (www.sportclubmetalurg.cz).Podle počtu zájemců o tuto sportovní atrakci budeme hrát dvouhry, nebo případně čtyřhry. Kdo má zájem se mi hlaste emailem, sms, nebo osobně. Klokan.

  • jane Včela udělají se tři skupiny a ty vté třetí budeš sám...

  • TomJ Když jde Irský tak já musím taky , parádně mu tu hru znepříjemním

  • jane Vitěz nemůže chybět . Já jdu .

  • VČELA Přidám se,podle počtu by možná stálo za to udělat dvě skupiny my a ti horší :)

  • Dalibor Kekeš
   Nemám košíčky.

  • Deano jdu

  • Venca M.
   Raketu mam,tož bych dorazil

  • Irčan ..se ví,že budu..

Prosím vyplňte všechna pole!

Přiložit
Maximální velikost 300 KB, podporované přílohy ve formátu png, jpg, gif
Vložte URL adresu videa (YouTube, Facebook, ...)
Maximální velikost 300 KB, podporované přílohy ve formátu doc, odt, xsl, ods, pdf

Vytvoř nové téma

Stránkování

<1 2 3 45 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód