Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Martin Kafka v Ostravě

Martin Kafka v Ostravě

23.10.2006 Nová posila do trenérských řad

Martin Kafka v Ostravě
Martin Kafka v Ostravě

Mnoha násobný reprezentant a jeden z nejlepších ragbistů u nás, Martin Kavka působí v Ostravě. Studijní povinnosti zavedly Martina do Ostravy, kde se stal posluchačem denního studia na Ostravské univerzitě. V nejbližších pěti letech se tak Ostrava stane jeho přechodným bydlištěm.

Jelikož je naše republika malá a v ragbyovém mikrosvěte se nic neutají, oslovil Martina současný šéftrenér ostravského klubu Karel Ševčík a nabídl Martinovi spolupráci s klubem. Tu Martin k radosti všech nejen ostravských hráčů přijal a zapojil se do tréninkového dění na severu Moravy.

Jeho dlouholeté zkušenosti získané doma i v zahraničí teď bude předávat mladým hráčům. Ostrava se stává postupně klubem s největší základnou hráčů a trenérů v naší republice a tak se Martin bude mít s kým podělit o svůj ragbyový um o kterém všechny přesvědčil v desítkách odehraných utkání. Po Karlu Ševčíkovi je to další výrazná osobnost šišatého sportu,která působí v Ostravě.Přejeme Martinovi hodně zdaru při studiu i trenérské činnosti.

(dc)