Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Na titul jsme nedosáhli

Na titul jsme nedosáhli

3.6.2019

 Finále mistrovství ČR U14
TJ Sokol M.Hory: RC Brno Bystrc 12:41
Boj o titul před domácím publikem nám nevyšel, hosté si hned v úvodu vytvořili bodový náskok a ten kontrolovali. Před poločasem sice svitla neděje, ale to byla jen chvilková nepozornost Brna, které si od úvodního hvizdu šlo za vítězstvím. Musíme sportovně přiznat kvality soupeře, který nás přehrál zejména v útočných fázích, kdy jsme nestačili dostatečně roztáhnout obranu po celé šíři hřiště. 
Finálové utkání nás stálo hodně sil. Klobouček dolů před arbitry -pány Bednaříkem, Jíšou a Juřicou, skvělý výkon hodný finále MČR. A publikum za jedna a tolik hvězdiček, že se sem nevejdou !
O tom, že letos skončíme na druhém místě jsme před začátkem sezóny vůbec nepřemýšleli. Sebevědomí nám dodal podzim, kdy jsme vyhráli všech šest po sobě jdoucích soutěžních utkání v Moravské části. Na jaře jsme si vybrali i my slabší chvilky, ale vrátili jsme se do formy včas, abychom v playy off postoupili až do finále. Na to už nám chybělo štěstí, které jsme si vrchovatou měrou vybrali při semifinále v Říčanech. 
Děkuji rodičům za příkladnou spolupráci a velké poděkování spolutrenérům Markovi Kubatému, Radimu Václavíkovi a Jendovi Kozubíkovi.
Dalibor Čech

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na titul jsme nedosáhli