Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Olympijské ragby v Ostravě

Olympijské ragby v Ostravě

24.5.2017

Olympijské ragby v Ostravě

Ostrava o víkendech 3 – 4 a 10 – 11. června hostí kvalifikační turnaje Mistrovství Evropy hráčů a hráček v ragby sedmi hráčích. Městský stadion v Ostravě po dlouhých 9 letech opětovně přivítá Evropskou ragbyovou elitu v olympijském ragby. Obou turnajů se zúčastní i České reprezentace. V rámci doprovodného programu se v pátek 2. června v dopoledních hodinách, uskuteční ragbyový turnaj pro neregistrované děti do 10 let pod názvem Najdi svůj sport!

 

Turnaj mužů proběhne v termínu 3.-4.6. za účasti ČR, Lucemburska, Kypru, Moldavska, Litvy, Chorvatska, Dánska, Izraele, Ukrajiny, Lotyšska, Rumunska a Švédska.

 

Turnaj žen proběhne v termínu 10.-11.6. za účasti ČR, Finska, Maďarska, Malty, Švýcarska, Lotyšska, Rumunska, Ukrajiny, Německa, Izraele, Moldavska a Skotska.

 

Vstupenky na turnaje je možné zakoupit přes sekretariát ČSRU, pouze však hromadně za klub. Cena jedné vstupenky, která platí na oba hrací dny turnaje je 100 Kč. Kluby, které si tímto způsobem vstupenky zakoupí, budou mít přednostní právo nákupu stejného počtu vstupenek na podzimní „Gala match“, který se uskuteční v Praze.

 

V případě Vašeho zájmu, prosím sdělte počet objednávaných vstupenek na jednotlivé turnaje do 30.5. e-mailem na adresu sekretariátu ČSRU: .