Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Poslední podzimní turnaj starších žáků

Poslední podzimní turnaj starších žáků

6.11.2006 Opět druhé místo – tentokráte v Olomouci

Poslední turnaj oblastního přeboru starších žáků se konal v neděli 5.11. v Olomouci. Velmi dobře připravené hřiště a perfektní organizace pod taktovkou Pavla B. Paly, přispěla za chladného počasí ke zdárnému průběhu turnaje.Turnaje se nezúčastnila Bystrc(již podruhé na podzim) a tak tempo utkání bylo svižnější.My jsme odcestovali pouze se 14 hráči.

Ke zraněným-Šelešovský,Boršanyi se přidali marodi Syba,Kačena,Žídek(opět)a Hotový který má "rýmečku". Nezvěstný je Skurčák,který se bez omluvy neukázal ani na tréninku. Neúčast Bystrce přispěla k přelosování turnaje ,což nám jako prvního soupeře dodalo Vyškov.Obava z prvního zápasu se opět potvrdila a tak jsme v zahajovacím duelu předvedli asi nejostudnější výkon podzimu bez jakékoliv chuti o hru. V dalších utkáních jsme však naštěstí zvedli hlavu a v dalších zápasech už nenalezli přemožitele.Do mužstva se po zranění vrátil Jarda Kopták a bylo to znát, Svůj den měli dvě H- Havránek a Hrynusiw,kteří tvořili naši hru.Naopak za očekáváním zůstal Kamil Vašut a turnaj už vůbec nevyšel Markovi Zahradilovi.

Sestava: Kužica-Šimkovič-Mlynarčík

Bajgar-Martínek(Kos)
Vašut
Siráň-Havránek
Palko Hrynusiw-Zahradil-Kopták(Ponča)


  • Ostrava -  Vyškov 5:36 (5:14)

P-Havránek

Soupeře jsme zaskočili důrazem,který korunoval položením pětky Michal Havránek,který si chytře překopl Vyškovskou obranu.Vedli jsme ještě dvě minuty před koncem prvního poločasu,ale pak na nás sudí nařídil trestný kop před naším brankovištěm.Vyškovští rozehráli a stylem "jako nůž máslem" prosvištěli naší zkoprnělou obranou,vyrovnáno + kop a vedení je pryč.Místo kontraataku jsme ještě dostali druhou pětku .Po změně stran,kdy ještě nebylo nic ztraceno, jsme však přestali dočista hrát,čehož soupeř využil a nasázel nám ještě čtyři pětky.
Nepochopitelný výpadek především útoku.Hráli jsme bez agresivity,neskládali jsme a tvořili řadu chyb i taktických.Závěrečný hvizd rozhodčího ukončil největší ostudu podzimu v našem podání.

  • Ostrava:Dragon 24:17 (7:10)

P-Hrynusiw 2x,Havránek,Siráň
KP-Havránek 2 x

Opět jsme se ujali vedení díky sprintérským schopnostem stále se lepšícího Kuby Hrynusiwa.Dragon se ovšem nevzdal a odpověděl položením dvou pětek a obrátil tak poločasové skóre ve svůj prospěch.Po změně stran jsme se naštěstí vzchopili a porazili stále se lepšící Dragon.Ale i v tomto utkání jsme špatně bránili i když skládání už bylo lepší než při debaklu s Vyškovem.Vázla rozehrávka mlýnovky Marka Siráně,který chtěl rozhodnout a často si nechával míč pro sebe.

  • Ostrava:Havířov 17:0 (12:0)

P-Hrynusiw 2x,Havránek
KP-Havránek

Až ve třetím utkání jsme našli svou tvář.Havířov jsme přehráli i přes individuální chyby,kterých se dopustil nováček Lukáš Kos.Opět zasprintoval Kuba Hrynusiw a Míša Havránek a o poločase jme měli uklidňující náskok.Ve druhé půli jsme hráli dobře rukama a měli jsme i převahu jednoho hráče v poli,když rozhodčí Habrda vyloučil hráče Havířova za hrubost a vulgárnosti vůči rozhodčímu ( u kohopak to asi hráč viděl?).Povedl se i perfektně nacvičený signál po trestném kopu,ale Kuba Hrynusiw přeběhl konec brankoviště když se zbytečně snažil položit až pod Háčko.

  • Ostrava:Zlín 19:12 (12:0)

P-Havránek 2x,Kopták
KP-Havránek 2x
Utkání se Zlínem,který nevyhrál ani jedno utkání, neměl jednoznačný průběh.Hru Zlína totiž podpořili tři "zapůjčení "Vyškovští borci. V prvním poločase jsme si vytvořili dostatečný náskok.Zlín se ovšem nevzdal a ve druhé půli zapnul.Nám už však nezbývali síly,ale nakonec jsme zvítězili a udrželi tak druhé místo v turnaji.

Nejlepším hráčem Ostravy byl vyhlášen po zásluze Michal Havránek.Trenéři děkují za velmi dobrý výkon rozhodčím pánům Wognitchovi,Habrdovi a Frantovi a rovněž za podporu fan clubu starších žáků,který své oblíbence neopustil i za nevlídného počasí a neváhal do Olomouce vycestovat.

 

Všem hráčům za výkon děkují trenéři

Milan Kuba Kubatý a Dalibor & Katka Čechovi,

kteří se těší na setkání se všemi hráči,rodiči i příznivci starších žáků na "Závěrečné",která se bude konat v klubovně v sobotu 2.12.2006 !

Konečné pořadí turnaje v Olomouci:
1. Vyškov 15b 143:15
2. Ostrava 13b 80:65
3. Havířov 11b 47:48
4. Dragon 9b 57:78
5. Zlín 7b 39:85
6. Bystrc 0b 0:75 5 x kontumačně