Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Přípravné utkání starších žáků

Přípravné utkání starších žáků

30.10.2006 RC Havířov: TJ Sokol Mariánské Hory 37:22 (20:12)

Přípravné utkání starších žáků

Přípravné utkání mělo za cíl vyplnit dvoutýdenní pauzu,která nastala mezi mistrovskými turnaji. Z 21 členného hráčského kádru se k utkání dostavilo pouze 13 borců.Absence je zaviněna jednak zraněními a částečně i podzimními prázdninami,kdy někteří chlapci museli na povinné rodinné návštěvy a oslavy.

Druhým cílem utkání bylo vyzkoušet hráče v zápase s hrací dobou 2 x 20 minut,ke kterému se vzhledem k turnajovému způsobu soutěže starších žáků prakticky nedostanou a přechod do kategorie kadetů je pak pro mnohé hrozivý.Trenérka Katka Čechová neměla se sestavou větší starosti vzhledem k počtu hráčů.

Po zranění Jirky Selešovského( vyhozené rameno) poslala do hry i natěšeného Jardu Koptáka,který se v utkání objevil poprvé od zářijového zranění(zlomená lopatka v utkání kadetů).Ten se odměnil položenou pětkou. Po zranění a nemoci nastoupil i Petr Žídek. Absence hráčů byla citelná zejména v útoku.

Roj hrál svoji standardní hru, oporami byli Jirka Šimkovi a Denis Boršanyi. Velké rezervy máme v pokrytí šířky hřiště.Při protiútocích Havířova nedokázali naši útočníci pokrýt Havířovské hráče a jelikož velmi špatně skládali dovolili tak aby nám soupeř nasázel šest pětek,všechny právě přes útok.

Spolupráce s týmem Havířovských je díky trenérovi Radkovi Kokindovi velice dobrá a doufám,že na jaře odehrajeme takovýchto přípravných utkání větší počet.

Nejlepším hráčem Ostravy byl Jakub Hrynusiw.

Starší žáci ukončí podzimní část sezóny závěrečným turnajem 5.10. 2006 v Olomouci,kde mají za úkol potvrdit druhé místo v oblastním přeboru Moravy,zajišťující postup na mistrovství republiky.


  • RC Havířov: TJ Sokol Mariánské Hory 37:22 (20:12)

Body ostravských: P Vašut,Hrynusiw 2 x,Kopták KP- Vašut

Sestava: Hotový- Šimkovi-Hrynusiw
Bajgar- Boršanyi
Žídek
Zahradil- Vašut (Kopták)
Skurčák Martínek-Selešovský-Poncza

Rozhodčí Čech. Diváků- 120

 

 

Dalibor Čech