Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Slavnostní zakončení sezony

Slavnostní zakončení sezony

9.11.2006 Končí podzimní část letošní sezóny

Soubor:
kodex08.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
61kB

V sobotu v 17.30 proběhlo slavnostní zakončení sezony mužstva mužů, které se letos drží na druhé příčce v 1. lize ragby.

Nejdříve proběhlo vyhodnocení turnaje školních kroužků v bezkontaktním ragby, představení nových hráčů mužstva mužů, hned poté došlo k představení nového společenského kodexu pro příští sezonu.

Předseda klubu Milan Kubatý pronesl krátkou slavnostní zdravici ve které shrnul práci celého klubu, zdůraznil především dobrou práci s mládeží a závěrem osobně poblahopřál Petru Sifonovi Juřicovi za jeho přístup k ragby a ke klubu.

Poté došlo na představení nového partnera klubu - Cafe bar El Tequila Desperado, který zastupoval majitel Michal Vaško, jež se svými zaměstnanci také připravil slavnostní raut.

Karel Ševčík poté předal zarámovaný slavnostní černý ragbyový dres a oficiální kodex klubu.

Jako mimořádná pozornost klubu byly vytištěny speciální plakáty k této slavnostní chvíli.

Michal řekl mimo jiné:,, ragby je u nás malý sport a my jsme malý klub, ale společně můžeme dokázat velké věci, my jsme hrdí na to, že můžeme podporovat klub s tak dlouhou tradicí,,

Po oficialitách si vzal slovo zastupující kapitán mužstva Radek Myslivec Selig a vyzval přítomné k dodržování kodexu, na místě byli ihned potrestáni jednotlivci, kteří se dostavili na tak společenskou akci bez partnerky a bez daného ,,casual,, klubového oblečení.

Ve 21.00 se většina přítomných přesunula do již zmíněného klubu, kde probíhala veselice až do pozdních nočních hodin a musíme konstatovat, že klub Desperado splnil hlavní kritérium:

Mít stále hojnost dobrého piva a mít pozdní zavírací hodinu.