Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Trénink v Albrechticích

Trénink v Albrechticích

9.2.2020

Na ragby v Albrechticích.
I druhou únorovou sobotu věnovali muži pro přípravu na nadcházející sezónu. Tentokrát jsme využili pozvánky RC Havířov a zajeli jsme na umělou trávu do obce Albrechtice. Tato kouzelná víska, s překrásným kostelíkem, nás přivítala nejen polským operátorem, který automaticky naskakoval na našich mobilech, ale i perfektním areálem místních fotbalistů.
Společný trénink s týmem Havířova zahájil Rob Van společnou rozcvičkou. Po dostatečném rozehřátí byli hráči rozděleni na útočníky a rojníky a odděleně prováděli cvičení s míčem. Závěr patřil třiceti minutovému utkání, na které byli všichni natěšeni, po obrovsky dlouhé zimní pauze.
Společný trénink splnil očekávání všech trenérů- hráči byli ve svižném tempu více jak dvě hodiny a všichni kladně hodnotili především zapojení mladých hráčů.
Ostrava nebyla kompletní, někteří si plní studentské povinnosti na lyžařských výcvicích, někdo má překážky ze strany rodinných oslav a pak je ten zbytek, který na to kašle.
Ale i tak, kdo se zúčastnil, rozhodně nelitoval ! Další sobotní trénink máme na našem hřišti 15.2. a další sobota 22.2. proběhne opět na umělce v Albrechticích.
Zahájení sezóny se blíží a tak není čas otálet. Musíme jet na plné obrátky !
Dalibor Čech – trenér mužů