Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Turnaj žen a juniorek - Olomouc

Turnaj žen a juniorek - Olomouc

21.6.2017

Ostravské juniorky nepoznaly porážku

Olomouc sobota 17.6. 2017
Závěr sezóny ženského ragby se pro náš klub konal v Olomouci, kde proběhl závěrečný turnaj žen série 2. Z účasti na něm jsme pro mladý tým nesplňující limit věku byli „odstřeleni“ a tak jsme do Olomouce odcestovali s cílem prosadit se s juniorským týmem a „staré pušky“ v čele s reprezentantkami Danielou Ferugovou a Klárou Sviderskou jsme poskytli na hostování za domácí RC Olomouc.
 A jak si vedly naše mladé hráčky bez podpory těch zkušených?  Jedním slovem skvěle !
Děvčata odehrála celkem tři utkání a vždy na konci zazněl vítězný pokřik Ostravského ragby. Navíc naše hráčky předváděly ragby, které se nejvíce blížilo k tomu sedmičkovému, roztahovali hru do šířky, snažily se útočit z hloubky. Absolutorium zaslouží ta nejmladší z nich a to Julie Petříková, která využila vše, co se naučila při tréninku v chlapeckém týmu žáků. Dalšími oporami byla kapitánka Kristýna Kubatá a skvěle hrající Jana Vodičková. Křest na turnaji si odbyla i Hanka Rosypalová, pro kterou to byla první utkání v kariéře. Dařilo se i hostujícím ženám – Danka Ferugová v dresu Olomouce úspěšně kladla pětky.

Výsledky  juniorského týmu dívek :
TJ Sokol M. Hory              Slovensko          24:0       (12:0)
TJ Sokol M.Hory               RC Olomouc      28:0       (16:0)
TJ Sokol M.Hory               Čechy                   34:12     (5:12)

Sestava juniorského týmu Ostravy:
Rosypalová-Kovářová-Gadlinová
                Vodičková- Kubatá©
Kelešová                            Petříková
Střídala :Paličková

Moc děkujeme všem ženám a dívkám za dnešní  téměř 100% účast (vynechala jen Denisa, která byla na Ambasadorech a Hanka která se na to …..) a přejeme holkám, ať i nadále dělají dobré jméno Ostravskému ragby.

 

Dalibor & Marek