Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Úspěšný týden našich juniorů

Úspěšný týden našich juniorů

3.10.2006 Junioři porazili Říčany i Spartu

Úspěšný týden našich juniorů
Úspěšný týden našich juniorů
Úspěšný týden našich juniorů

Ostravští junioři, kráčí celostátní ligou velmi přesvědčivě, ve čtvrtek 28.září porazili Říčany rozdílemtřiceti sedmi bodů a o tři dny později na pražské Spartě vyprovodili ze hřiště místní patnáctku se šedesátibodovým výpraskem.


Celostátní liga Juniorů

  • Mariánské Hory - Říčany 47:10

Poprvé se nám podařilo nastoupit v plné sestavě. V prvním poločase jsme měli hru pod kontrolou. Bohužel jsme nedokázali bodovat z dobře rozehraných akcí, které končily vlastními chybami ve finální fázi. Ve druhém poločase se hra vyrovnala. Zapojili jsme do hry všechny hráče lavičky a tím poněkud utrpěla kvalita naší hry. Měli jsme však hru pod kontrolou a bodově jsme se prosadili i přes dobrou obranu soupeře.

Sestava: Havlíček (Hav.), Kraus, Košárek, Procházka, Juřica, Škopek, Podroužek, Trantina, Kloda (Hav.), Jurka (Hav.), Šmolka (Hav.), Učeň, Červinka, Pustofka, Král

Střídali: Šritt, Dimel, Filak, Burian, Hrynusiw M., Gombár, Kocur R.

Body: Košárek 1P, Kloda 2P, 6KP, Jurka 2P, Pustofka 1P, Šmolka 1P

ž.k. Jurka 40´


  • Sparta - Mariánské Hory 3:64

Do Prahy jsme odjížděli pouze s 18 hráči. Rozpadl se nám útok - Šmolka, Červinka (nemoc), Pustofka nepřišel bez omluvy

Sparta působila od první minuty odevzdaným dojmem, přestože měla ve svém středu několik reprezentantů. Místo abychom si v klidu a pohodě zahráli a vyzkoušeli si akce, přizpůsobili jsme se soupeři. Naše hra byla plná nepřesností a skóre narůstalo většinou po hrubých chybách soupeře, než po vypracovaných akcích. Někteří hráči by si měli uvědomit, že rugby je kolektivní hra. Dostihy kdo dá více pětek a hádky, kdo měl komu přihrát, nám budou v těžkých zápasech, které nás čekají, k ničemu! Opět bych chtěl poděkovat našim kadetům Škopek, Kraus, Filak, Hrynusiw, Gombár, Šritt, kteří odehráli ve 4 dnech 3 zápasy.

Sestava: Havlíček (Hav.), Kraus, Košárek, Procházka, Juřica, Škopek, Gombár, Trantina, Kloda (Hav.), Jurka (Hav.), Podroužek, Učeň, Hrynusiw M., Kocur R., Král

Střídali: Šritt, Filak, Baďura

Body: Havlíček 4P, Košárek 3P, Kloda 6KP, Král 1P, Kocur R. 1P, Jurka 1KP, Baďura 1P

ž.k. Košárek 50´