Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > V předehrávce 8. kola jsme prohráli se Zlínem

V předehrávce 8. kola jsme prohráli se Zlínem

6.10.2006 První liga - 8. kolo

V předehrávce 8. kola jsme prohráli se Zlínem

Před utkáním se Zlínem jsme měli problém se sestavením útočné řady. Z toho důvodu musel na křídle od začátku utkání nastoupit druhořadník Mamut a na střídačce mezi pěti náhradníky nebyl jediný čistokrevný útočník.

Utkání začalo pokaženým příjmem výkopu domácích, což jakoby předznamenalo vývoj celého utkání. Po počátečním oťukávání, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou, došlo v 19. minutě k první změně skóre. Zlín vyhrál své autové vhazování zhruba 25 metrů od našeho brankoviště, po následném maulu se dostal míč na útok, kam si mezi tříčtvrtky zaběhnul domácí vazač a po nepochopitelném nesložení naší útočné řady založil akci, která skončila pětkou v našem brankovišti.

Následný kopp byl úspěšný, takže stav utkání byl v tuto chvíli 7:0. Po inkasovaných bodech roztáhli konečně sokoli křídla a téměř 20 minut jsme byli jediným mužstvem na hřišti a předváděli celoplošnou hru, někdy až 7 fází. Z tlaku jsme však vytěžili pouze 6 bodů po dvou proměněných trestných kopech Maslivcem ve 28. a 31. minutě utkání (7:6). Opět se projevilo (po kolikáté už???), že týmu chybí koncový hráč, když obrovské šance Citrona a France zůstaly neproměněny.

Naopak, ve 37. minutě utkání se jako přes kopírák opakovala akce domácích z 19. minuty, jejímž výsledkem byl poločasový stav 14:6 pro domácí.

Druhý poločas začal oboustranně opatrně a žádné mužstvo si nevytvořilo územní převahu. V 51. minutě jsme vyhráli aut na hranici našeho obranného území, ovšem špatně pokrytý míč znemožnil úspěšný odkop do autu, míč dopadlo do hřiště a sudí posléze posoudil kontakt mezi dvěma protihráči jako velice diskutabilní atakování zlínského bez míče a nařídil trestný kop ve prospěch domácích.

Ti po rychlém rozehrání prorazili obranu sokolů a položili svou třetí pětku v utkání. Následný kop nebyl úspěšný - 19:6. Od této chvíle jako by sokoly přestalo utkání zajímat - všude byli o krok později, chyběla jim agresivita a dělali velké množství technických chyb.

V 65. minutě proměnili domácí trestný kop a zvýšili na 22:6. V 69. minutě došla Bambuckovi na mlýnové spojce trpělivost a ohradil se proti neustálému atakování bez míče ze strany soupeřova čísla 9, za což byl potrestán žlutou kartou a vyloučením na 10 minut.

V 79. minutě vyhrál roj sokolů na útočné čáře 22 metrů soupeřův mlýn, míč se dostal na útok, který výborně pokryl míč a po třech útočných fázích se prodral do brankoviště soupeře s míčem Brunďa. Následný kop proměnil Maslivec a stav utkání byl v tuto chvíli 22:13. Ihned po výkopu domácích se poněkolikáté v utkání nepovedl sokolům příjem míče a dopustili se předhozu. Domácí následný mlýn vyhráli a po úspěšném dropgoalu upravili stav na konečných 25:13.

Utkání v plné sílo odhalilo náš největší nedostatek, kterým je obranná hra útočné formace. Kladně naopak hodnotím výkon střídajících juniorů.

 


RC Zlín - TJ Sokol Mariánské Hory 25 : 13 ( 14 : 6 )

Sobota 23. 9. 2006 ve 14.00 hodin, Zlín

Body : 8 Selig (2 x TK, kpp), 5 Brunclík (p)

 

Sestava "Black Falcons":

1. Jirka Obelix Blumenstein (60´Petr Sifon Juřica) 2. Luboš Včela Osoba 3. Kuba Brunďa Brunclík - 4. Mirek Míša Purdek (62´Adam Generál Vasilov) 5. Rob Bobika Vann - 6. Libor Liborek Kucharik 7. Franta Franc Nohel (77' Tomáš Macurák), 8. Ondra Marvin Hankovszki - 9. Karel Bambuck Ševčík 10. Radek Maslivec Selig - 11. Martin Mamut Čtvrtníček 12. Roman Citron Bystroň (57´Robin Trantina) - 13. Luky Cicháč Cichý 14. Marek ??? Stanisz (60´Tomáš Jakob) 15. Marek Ota Otahalík

Pro informaci uvádím stav bodování mužstva po 4. kole I. KB ligy 2006/2007

jménopětkykppTKcelkem body
Selig Radek15633
Brunclík Jakub2  10
Bystroň Roman1  5
Struž Kamil1  5
Ševčík Karel1  5

 

 

Kamil