Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Víkendové výsledky - mládež U14

Víkendové výsledky - mládež U14

5.11.2018

Pátá výhra  Sokolíků v řadě
TJ Sokol Mariánské Hory : SK Babice 50:7  (28:7)

Posledním utkáním podzimní části kategorie U 14 byl zápas s týmem SK Babice, který poprvé zavítal do Ostravy a tak jsme se těšili na nové kamarády. Nám chybělo celkem pět hráčů základní stavy, ale do neznámého soupeře jsme se zakousli s velkou chutí a bez respektu. Do poločasu jsme si vytvořili slušný náskok, který jsme ve druhé půli udrželi. Soupeř, který je složen z hráčů Babic a Přelouče byl velmi zdatným protivníkem. Závěrečnému utkání byla, jako již tradičně, přítomna početná divácká kulisa a zejména přítomnost dívek, které hráli předturnaj, měla za následek, že se chtěli chlapci ukázat a kolektivní duch opět pokulhával. Páté vítězství z pěti utkání je potěšujícím příslibem pro jarní část soutěže. Od 25.11. zahajuje tým U 14 zimní ligu, jedná se o turnaje na umělé trávě, které se odehrají během celé zimy postupně v Brně, Olomouci a Ostravě. Na ty domácí Vás velmi srdečně pozveme !

Nejlepším hráčem utkání byli : Alex Šípek a Tomáš Nikel.

Sportovní neděli jsme pak zakončili již tradičním třetím poločasem, kde hráči pro své trenéry a rodiče připravily speciality na grilu a servírovali se i pochutiny připravené těmi nejšikovnějšími maminkami. Zkrátka neděle jak řemen !

Za realizační tým U 14 : Dalibor,Marek,Radim a Katka + Boby za RC Havířov
Na závěr ještě velké poděkování sudímu panu Noelovi Sittkovi za skvěle odřízená utkání – a to nejen to mistrovské, ale především za turnaj dívčích nadějí, který celý odpískal sám a bez honoráře. Děkujeme !