Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Víkendové výsledky-muži

Víkendové výsledky-muži

30.9.2019

ARC Iuridica Praha : TJ Sokol M. Hory   31:40 (7:20) muži

Ke třetímu podzimnímu utkání jsme opět vyrazili na cesty, a podruhé do hlavního města. Hostili nás akademici z Chrášťan, toho času hrající na horním hřišti Tatry Smíchov, které bylo jen o chloupek lepší než to v Nýrsku.  Na utkání vycestovalo 15 hráčů z toho jeden oldboys a 4 junioři. Rozdíl mezi nejstarším a nejmladším hráčem v našem týmu byl v tomto zápase 28 let !

Po příjezdu na hřiště nás soupeř překvapil počtem hráčů, kterých bylo tolik, že se pomalu nevlezli do šatny a tak jsme sportovně nabídli, že se někteří mohou převléct u nás, kde bylo místa dostatek .
Při předzápasové rozcvičce bylo důležité ukázat Frantecovi Hanusovi jak se váže mlynář, byla to pro něj premiéra a ve výsledku musíme konstatovat “ NESKUTEČNÝ MLYNÁŘ“. Netradiční post na pilíři si střihnul i Dan Chromulák,  ale pro něj to nebyla premiéra, navíc tento nestárnoucí borec může nastoupit kdekoliv !!

Skóre utkání jsme otevřeli trestným kopem Michala Havránka a bylo to Míšovo utkání !!! celkem položil a nakopal 23 ze 40 bodů a byl velmi výraznou postavou, správný kapitán a spolutrenér si dal ten nejhezčí dárek ke jmeninám jaký ragbista může dostat- vítězný zápas.  Nebyla to jen jeho zásluha, ale musíme pochválit celý tým, který makal bez možnosti střídání  ( náš problém, ale už jsme si nějak zvykli). V utkání nastoupil opět  Maslivec a jeho zkušenosti, které předává těm mladým jsou k nezaplacení. Mimochodem čtyři junioři měli v nohách domácí sobotní utkání proti Slavii Praha.
Ale mládí je nezničitelné.  Jak se vyvíjelo skóre najdete v přiloženém zápise o utkání.
V závěru vždy chválím a děkuji arbitrovi, tentokráte ne!  I když jde o ligu pralesní musí se hodně učit.
Naštěstí má od koho.
Příští utkání se hraje v neděli 6.10.  v naší Rugby Ostrava Aréně, přivítáme RK Petrovice,  kterým jsme v Praze podlehli. Bude to rozhodně zajímavé utkání . První podzimní  doma a tak věřím, že své nejbližší příjdete v hojném počtu podpořit !!! A my se na všechny diváky moc moc těšíme,  protože hrajeme pro Vás !
Článek Dalibor Čech® vítězné selfíčko Aleš Badura ®