Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Víkendové výsledky -U8-U10-U12 turnaj Bystrc

Víkendové výsledky -U8-U10-U12 turnaj Bystrc

30.5.2017

U8

 

Mužstva
  Nasazení mužstev Konečné umístění Pořadí zápasů*)
1. Bystrc 1 2 1. kolo:  2 - 7   3 - 6   1 - 2
2. Vyškov 5 2. kolo:  6 - 4   7 - 3   4 - 5   
3. Ostrava 1 1 3. kolo:  3 - 1   4 - 7   2 - 3
4. Olomouc 1 3 4. kolo:  7 - 5   1 - 4   5 - 6 
5. Bystrc 2 7 5. kolo:  4 - 2   5 - 1   3 - 4  
6. Olomouc 2 4 6. kolo:  1 - 6   2 - 5   6 - 7  
7. Ostrava 2 6 7. kolo:  5 - 3   6 - 2   7 - 1    
Rozpis zápasů  
  A B Výsledek  
1. Vyškov Ostrava 2 2 : 2  
2. Ostrava 1 Olomouc 2 8 : 0  
3. Bystrc 1 Vyškov 3 : 2  
4. Olomouc 2 Olomouc 1 1 : 7  
5. Ostrava 2 Ostrava 1 0 : 7  
6. Olomouc 1 Bystrc 2 3 : 1  
7. Ostrava 1 Bystrc 1 5 : 1  
8. Olomouc 1 Ostrava 2 8 : 1  
9. Vyškov Ostrava 1 1 : 4  
10. Ostrava 2 Bystrc 2 6 : 2  
11. Bystrc 1 Olomouc 1 4 : 0  
12. Bystrc 2 Olomouc 2 3 : 3  
13. Olomouc 1 Vyškov 5 : 2  
14. Bystrc 2 Bystrc 1 0 : 12  
15. Ostrava 1 Olomouc 1 3 : 2  
16. Bystrc 1 Olomouc 2 11 : 0  
17. Vyškov Bystrc 2 11 : 0  
18. Olomouc 2 Ostrava 2 4 : 3  
19. Bystrc 2 Ostrava 1 0 : 12  
20. Olomouc 2 Vyškov 6 : 5  
21. Ostrava 2 Bystrc 1 1 : 9  


  U10

 

  Nasazení mužstev Konečné umístění
1. Bystrc 1
2. Dragon 1 3
3. Olomouc 7
4. Ostrava 6
5. Havířov 8
6. Vyškov 2
7. Zlín 4
8. Barbarians 5

 

  A B Výsledek
1. Bystrc Barbarians 4 : 0
2. Dragon 1 Zlín 0 : 1
3. Olomouc Vyškov 2 : 4
4. Ostrava Havířov 5 : 0
5. Zlín Olomouc 4 : 1
6. Bystrc Dragon 1 3 : 2
7. Barbarians Havířov 5 : 0
8. Vyškov Ostrava 3 : 1
9. Dragon 1 Barbarians 5 : 1
10. Olomouc Bystrc 2 : 3
11. Ostrava Zlín 0 : 6
12. Dragon 1 Olomouc 4 : 0
13. Barbarians Vyškov 2 : 2
14. Zlín Havířov 5 : 0
15. Bystrc Ostrava 4 : 3
16. Havířov Vyškov 0 : 5
17. Olomouc Barbarians 4 : 4
18. Ostrava Dragon 1 0 : 7
19. Havířov Bystrc 0 : 5
20. Ostrava Barbarians 2 : 6
21. Dragon 1 Havířov 5 : 0
22. Bystrc Vyškov 0 : 2
23. Barbarians Zlín 0 : 7
24. Olomouc Ostrava 2 : 5
25. Vyškov Zlín 4 : 1
26. Havířov Olomouc 0 : 5
27. Vyškov Dragon 1 0 : 3
28. Zlín Bystrc 2 : 3

 U12

  Nasazení mužstev Konečné umístění
1. Bystrc 1
2. Dragon 3
3. Ostrava 7
4. Olomouc 2
5. Vyškov 4
6. Zlín 6
7. Havířov 5

 

1. Dragon Havířov 2 : 0
2. Ostrava Zlín 0 : 6
3. Bystrc Dragon 3 : 1
4. Zlín Olomouc 1 : 3
5. Havířov Ostrava 2 : 1
6. Olomouc Vyškov 3 : 2
7. Ostrava Bystrc 0 : 8
8. Olomouc Havířov 4 : 2
9. Dragon Ostrava 1 : 0
10. Havířov Vyškov 1 : 4
11. Bystrc Olomouc 7 : 0
12. Vyškov Zlín 5 : 0
13. Olomouc Dragon 7 : 1
14. Vyškov Bystrc 0 : 7
15. Ostrava Olomouc 1 : 5
16. Bystrc Zlín 6 : 0
17. Dragon Vyškov 6 : 1
18. Zlín Havířov 0 : 3
19. Vyškov Ostrava 3 : 2
20. Zlín Dragon 0 : 9
21. Havířov Bystrc 0 : 8

 

 

Loading...

TJ Sokol Mariánské Hory

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >