Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > XXVI. ročník Memoriálu Felixe Mikiciuka

XXVI. ročník Memoriálu Felixe Mikiciuka

18.4.2017

 

XXVI Memoriał Feliksa Mikiciuka, Mezinárodní turnaj v ragby v kategorii U15 „Mikiciuk Cup” se konal 13.4.2017 v  Sosnowcu - Niwce.

 

Výsledky zápasů ve skupinách

Dowierie - Polska U15                 0:50 (0:31)

PZR Biali - Newport II                   0:33 (0:28)

Islwyn - Rhymney Valley             10:0 (5:0)

Blaenau Gwent - Sokół                28:0 (21:0)

Newport - Dowierie                      52:0 (31:0)

Czerwoni -  Biali                          5:0 (0:0)  

Islwyn - Polska U15                     7:5 (7:0)

Blaenau Gwent - Newport II         12:0 (7:0)

Newport - Rhymney Valley          24:0 (14:0)

Czerwoni - Sokół                        14:5 (7:0)  ( Červek )

IsIwyn - Dowierie                         40:0 (14:0)

Blaenau Gwent - Biali                  35:0 (12:0)

Rhymney Volley - Polska U15     5:5 (0:0)

Sokół - Newport II                        0:29 (0:17) 

Newport - IsIwyn                          0:5 (0:5)

Czerwoni - Blaenau Gwent          0:19 (0:0) 

Rhymney Volley - Dowierie          35:0 (16:0)

Sokół - Biali                              0:25 (0:0) - ze zápasu jsme na protest proti výkonu rozhodčího                                                                           odstoupili

Newport - Polska U15                  0:5 (0:5)

Czerwoni - Newport II                   0:26 (0:21)

 

Grupa A: 1.Islwyn; 2.Polska U15 ; 3.Newpot; 4.Rhymney Valley; 5.Dowierie Zelenograd

Grupa B: 1.Blaenau Gwent; 2.Newport II; 3.PZR Czerwoni; 4.PZR Biali; 5.Sokół Mariańskie Hory 

 

Finały

o IX m     Sokół - Zelenograd              22:0 (12:0) Šmíd-5,Červek-5,Mališ-5,Satke-5,Marek-2

o VII m    Biali - Rhymney Valley      0:48 (0:22)

o V m     Czerwoni - Newport           25:0 (25:0)

o III m     Polska U15  - Newport II    25:0 (25:0)

o I m       Islwyn - Blaenau Gwent     7:10 (0:5)

 

Klasyfikacja końcowa

01.Blaenau Gwent (Wales)

02.Islwyn Schools (Wales)

03.Polska U15

04.Newport Schools II (Wales)

05.PZR Czerwoni (Polska)

06.Newport Schools I (Wales)

07.Rhymney Valley (Wales)

08.PZR Biali (Polska)

09.Sokół Mariańskie Hory Ostrawa (Czechy)

10.Dowierie Zelenograd (Rosja) 

 

 

SESTAVA :                           Červek - Matyas - Dedek

                                           Tyrpa - Malchar ( Osoba M.)

                                                Kajta - Šmíd - Kučera

                                               Kereškéni ( Jelínek, Wolkowinskij )

                               Kotásek - Satke - Mališ ( Selig J.)- Milenky - Galeja

      Marek

STŘÍDÁNÍ:   Tisovský, Palyza, Tichý, Hlavna, Sedlár

 

Souběžně s turnajem kategorie U15 probíhal turnaj hráčů ročníků 2005 a 2006.Bohužel již nebyl tak kvalitně obsazený jako turnaj starších hráčů.Zůčastnily se jen týmy Mariánských Hor ( posílených o 5 hráčů Havířova) Sosnowce a Zelenogradu (Rusko). Hrálo se 2 kolově a naši hráči ve všech utkáních jasně dominovali.

SESTAVA: Goj,Šípek,Všetyček,Durovec,Madry A.,Pochman,Žmolík,Nikel,Konicár,Štefkovič(H)Sláma(H)

                 Hřebíček(H)Kocourek(H)Rosypka(H)

  

 

 

Loading...

TJ Sokol Mariánské Hory

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >