Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Ženy sbíraly zkušenosti během turnaje RUGBY 7' na Spartě

Ženy sbíraly zkušenosti během turnaje RUGBY 7' na Spartě

25.10.2006 Sparta 7´s turnaj žen

22.10.2006 se tým žen (Renata-C, Regina, Kateřina, Barča a Karel) Sokola Mariánské Hory, doplněn o hráčky z Petrovic a Přelouče, (Helča, Jana, Andrea, Soňa, Ivana a Jarka) zúčastnil turnaje v Praze na Spartě. A jelikož si hráčky nemněly možnost společně zatrénovat a viděly se vlastně poprvé, nemohly mít jiný cíl, než se za krásného počasí trochu zapotit a nasbírat zkušenosti.

Turnaje se zúčastnilo 8 týmu (ženstev), hrálo se ve dvou skupinách a naše děvčata narazily na týmy Sparty-B,Zlína a Pragy. V prvním utkáni změřily síly s týmem Sparty a po slabším prvním poločase začaly lépe bránit a udržely výsledek 0-19. Druhé utkáni proti Zlínu, který na úvod utkáni nasadil méně zkušené hráčky, hrály Sokolky mnohem lépe a jen díky nezkušenosti a nesehranosti nedokázaly svou aktivní hru posvětit položením pětky.

To byla škoda, protože poté co Zlín poslal na hřiště zkušené hráčky, neubránily jeden z jejich útoku a prohrály 0-5. Ve třetím utkáni, proti ostře hrající Pragovce, pokračovaly hráčky velice aktivně, ale rychlonohé soupeřeky položily první pětku, po které se však tým vedený kapitánkou R. Doupovcovou nevzdal a dokázal odpovědět historicky první pětkou hráček Ostravy, kterou položila "Karel"Hlisnikovská (to by chtělo flašku) po úniku přes půl hřiště. Pak však dravé soupeřky položily ještě dvě pětky a vyhrály 21-5.

V zápase o umístění proti dívkám z Vyškova už nemnělo naše kombinované družstvo fyzické síly na to, aby hrálo stejně aktivně, jako v předchozích utkáních a vysoko prohrálo, alespoň teď víme, že potřebujeme v zimně fyzickou přípravu, těšte se.

Za vaši aktivní a nebojácnou hru Vám děkuji, zdravím v Petrovicích , Přelouči a všichni účastnici z Ostravy zdravíme Romanu Petřinovou, která se o nás celý den i noc starala.

 

(klokan)