Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Zpráva ze sobotního turnaje dětí

Zpráva ze sobotního turnaje dětí

15.10.2019

Zdravím Vás.v sobotu jsme se zúčastnili svazového turnaje, který se konal na našem hřišti.Obsadili jsme všechny 3 kategorie a tady Vám přináším výsledky a hodnocení.

V kategorii U-8 jsme sestavili mužstvo společně s Havířovem.Kluci pod vedením Jakuba Hrubého se chvíli rozkoukávali a když zjistili,že proti nim hrají stejní kluci jako oni,tak najednou začali bojovat a hrát.Na to,že hráli svůj první turnaj,tak vybojovali 2 vítězství a 3x prohráli,ale byla vidět velká snaha a bojovnost.

V kategorii U-10 pod vedením Martina Kloknera chlapci vybojovali 2 výhry,1 remízu a 2x prohráli.k zápasům jsme měli připraveno 12 hráčů a to ještě byli 2 kluci nemocní.To je super.Trenér pravidelně nechal hrát i kluky ,kteří teprve začínají,ale kluci si pomáhali a bojovali za sebe.Nedostatky sice byly,ale to dáme časem do pořádku.

V kategorii U-12 kluci pod vedením Vlastika Madryho začali 2 vítězstvími a potom přes velkou snahu 3x prohráli.V mužstvu je dost kluků,kteří přešli s U-10 a někteří mají ještě problémy s přechodem mezi starší,ale Vlasta si s tím už určitě poradí.

Chtěl bych všem klukům poděkovat za účast,rodičům za fandění,manželům Kubatým za dobroty pro hráče všech mužstev a Jardovi Kaňákovi za práci v rozhlasové kabině.

Uvidíme se v úterý na tréninku,probereme turnaj v Praze na který jedeme v pátek a hlavně potrénujeme.Mějte se pěkně.Učeň Pavel.

Rychlá odpověď